Обов’язкова умова успішності ділових заходів – їх ретельна підготовка, продумування найдрібніших деталей, запобігання можливих форс-мажорів і раціоналізація бюджету. Наші досвідчені менеджери уважно вислухають побажання клієнта, розроблять індивідуальні комплексні рішення по організації заходу або річної програми конференцій, форумів, семінарів, заснованих на специфічних потребах кожної конкретної компанії.

При підготовці будь-якої, навіть дружньої зустрічі, необхідно врахувати безліч важливих аспектів. Яке місце вибрати? Чи є там парковка? Де краще розташуватися – на літньому майданчику або в залі ресторану? Що робити, якщо піде дощ?  Яке таксі викликати? Організація будь-якого ділового заходу – це не тільки оренда конференц-залу, це зустріч, парковка, персонал … Кількість пунктів, які в обов’язковому порядку повинен врахувати менеджер при підготовці конференції, форуму, симпозіуму, корпоративного заходу, ділових переговорів, семінарів або тренінгів в Києві та регіонах, може доходити до двохсот.

 Довірте підготовку професіоналам, і на заходах ніщо не завадить вам в спокійній і комфортній атмосфері знайомитися, спілкуватися, отримати і укладати вигідні контракти з партнерами.

Для прорахунку вартості організації ділового заходу зв’яжіться з нами