Ділові подорожі є невід’ємною частиною діяльності сучасної компанії. Відрядження по регіонах України, бізнес-зустрічі з партнерами за кордоном, участь у міжнародних виставках або їх відвідування, участь у міжнародних конференціях, конгресах, групові заохочувальні поїздки для співробітників, партнерів або клієнтів та інші поїздки, які сприяють успішності бізнесу.

Чим ретельніше спланований виїзд, чим більше деталей враховано досвідченим менеджером, тим ефективніше буде результат подорожі  і тим більше позитивних вражень отримають ваші співробітники, партнери та клієнти.

Якщо вам доводилося організовувати подорож для себе, то ви, звичайно, уявляєте, з якими складнощами це пов’язано. Який готель підібрати? Де він повинен бути розташований? Як розрахувати зручну стиковку авіарейсів? Де поснідати, пообідати? Як орендувати машину? Як оплатити послуги? .. Але на порядок складніше організувати ділову подорож для тридцяти або навіть ста людей, адже від точності тимчасових рамок, дотримання ділового етикету, ознайомлення з місцевими традиціями, обліку побажань та індивідуальних особливостей кожного учасника часто залежить успішність ділових переговорів.

Довірте підготовку подорожі (включаючи готелі, авіаквитки, трансфери, візову підтримку, організацію ділової програми та інше) професіоналам, і ви зможете зосередитися виключно на важливих аспектах своєї бізнес-місії.

Виникли питання ? Зв’яжіться з нами. Індивідуальний підхід кожному клієнту – гарантуємо.